Регистрация

'АнтитілА' i 'Табула Раса' презентували спiльний кліп

14 декабря 2012 - netcher
article3764.jpg

Два популярнi українськi гурти – «Табула Раса» та «АнтитілА» вiдзняли спiльний клiп. «Полінезійська зима» – саме таку назву має нова відеоробота двох рок-колективів, яку днями було презентовано українському глядачеві. Між обома коллективами вже давно склалися давні дружні стосунки, тому спільний запис пісні та зйомки кліпу були лише справою часу.

За основу новоствореного синглу було взято пісню «Табули Раси», текст до якої був дописаний вокалістом гурту АнтитілА Тарасом Тополею. Особливістю композиції є те, що вона виконується одразу двома мовами – українською та російською.

«Після того, коли ми почули пісню «Полінезійська зима», ми запропонували зробити разом, таку спільну, світлу, позитивну пісню, для того, аби люди відчували тепло и радість, прослуховуючи це, і заходили в холодну зиму з гарним настроєм та усмішками», - говорить вокаліст гурту «АнтитілА» Тарас Тополя.

«Це наш обов’язок дарувати людям посмішку, - пiдтримує коллегу Олег Лапоногов, вокаліст «Табула Раса». - В пісні йде мова про нашу Землю, про нашу земну кулю, яку треба берегти. І хто, як не люди, можуть її зберегти. І все, що від нас потрібно, це просто кохати один одного. Про це і пісня».

Керувати процесом зйомок відео на «Полінезійську зиму» було довірено режисеру Олексію Веренчику. Це вже не перша співпраця молодого кліпмейкера з гуртом «АнтитілА» і, як і попереднього разу, кінцевим результатом лишилися задоволені всі причетні до пісні.

Знімальний процес було розтягнуто на два дні, один з яких було відведено зйомкам на головній футбольній арені України – НСК «Олімпійський». За задумом режисеру кліпу, лідери гуртів Тарас Тополя та Олег Лапоногов є непримиренними ворогами на футбольному майданчику, і намагаються досягти перемоги всіма можливими засобами.

Головні герої демонструють своє вміння жонглювання футбольним м’ячем, та застосовують навички володіння паркуром. В цьому Тарасу та Олегу допомагають професіонали своєї справи – майстер паркуру Олександр Катеринчук, та футбольний фрістайлер Андрій Дунаєвський (команда UkrFreestyle).

Ознайомитися з клiпом можна тут.

Источник: music.com.ua

Рейтинг: 0 Голосов: 0 75 просмотров

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua