Регистрация

'АнтитілА' i 'Табула Раса' створили 'Полінезійську зиму'

21 сентября 2012 - netcher
article2860.jpg

«Табула Раса» та «АнтитілА» записали спільну пісню під назвою «Полінезійська зима». За основу було взято пісню «Табули Раси», текст до якої дописав вокаліст гурту «АнтитілА» Тарас Тополя. Нова версія «Зими» виконується одразу двома мовами – українською та російською.

«Ми запропонували (записати разом) таку спільну, світлу, позитивну пісню – аби люди відчували тепло та радість, і заходили в холодну зиму з гарним настроєм та усмішками», - говорить Тарас Тополя.

Олег Лапоногов, вокаліст гурту Табула Раса: «Це наш обов’язок – дарувати людям посмішку. Це саме головне, що потрібно для музиканта, коли є спілкування і гарний настрій. В пісні йде мова про нашу Землю, про нашу земну кулю, яку треба берегти. І хто, як не люди можуть її зберегти. Все, що від нас потрібно, це просто кохати один одного. Про це і пісня».

Результат спільної роботи українських рокерів можна буде почути в листопаді цього року, на початок якого заплановано вихід «Полінезійської зими» в український радіопростір, а також побачити у відеокліпі, який планується зняти найближчим часом.

Источник: music.com.ua

Рейтинг: 0 Голосов: 0 73 просмотра

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua