Регистрация

'АнтитілА' презентували кліп 'Над полюсами'

28 февраля 2014 - netcher
article5650.jpg

Гурт «АнтитілА» презентував відеокліп на титульний трек з нового альбому «Над полюсами», яким вшанував велич народного подвигу, верховенство єдності, правди, справедливості та сім'ї. Автором сценарію відео виступив вокаліст групи Тарас Тополя, режисером і продюсером – клавішник Сергій Вусик.

Ознайомитися з кліпом можна тут.

«Сотні тисяч людей по всій країні піднялися з колін заради перемоги, - говорить Тарас Тополя. - Беручи участь у протесті, ми останніх три місяці не могли і не мали права мовчати. Усвідомлюючи, що на артистах лежить важливе завдання, ми  намагалися сіяти в серця людей віру у перемогу і піднімати бойовий дух своїми піснями. На жаль, жертв уникнути не вдалось... Але очевидно, переломний момент вже настав, і саме важливе лише починається! Ми скинули кайдани режиму, ми пройшли крізь мерзоту окупації, але купу завдань ще потрібно виконати. Одне з таких – зберегти єдність народу від заходу до сходу і переконати один одного, що ми Брати, а не вороги. Відео було відзняте місяць тому, і під час зйомок, власне, як і протягом всього часу протистояння режиму ми вірили в перемогу! Хоча іноді здавалося, що саме час опустити руки...».

Зйомки відео «Над полюсами» проходили в максимально екстремальних умовах, як погодних, так і часових. На весь знімальний процес пішло три дні. І так, як в досить стислі терміни знімальній групі довелося побувати в трьох різних локаціях, розташованих на досить великій відстані одна від іншої, три дні плавно перетворилися в один, але нескінченний.

Головні ролі в кліпі зіграли журналіст і режисер-документаліст Руслан Горовий, Олена Фесуненко та двоє дітлахів - Володимир Машук і Аня Іванова.

Перший знімальний день проходив на відкритій місцевості біля Канівського водосховища, що в 100 км від Києва. В тих зйомках з акторів був задіяний лише Руслан Горовий. Він став саме тим, хто зміг віднайти можливість у час відпочинку від висвітлення революційних подій, та при температурі -26 і шквальних поривах пронизливого вітру більше семи знімальних годин мужньо грати роль головного героя. До речі, Руслан Горовий, журналіст і головний режисер «Магнолія ТВ», виступив ще й другим режисером відео «Над полюсами».

Другим майданчиком для зйомок стала зруйнована Іллінська Церква поблизу села Циблі в Переяслав-Хмельницькому р-ні. Цю локацію музиканти знайшли випадково, переглядаючи кілька років тому Дніпровські береги на супутниковій карті. «Унікальна вона тим, що до неї можна дістатися лише взимку, пройшовши не менше двох кілометрів по льоду, який тріщав під ногами, під вагою знімального обладнання та реквізиту, – говорить Сергій Вусик. - Безумовно, виникали думки все зупинити і повернутися назад, зійти з льоду на берег, але й ці труднощі ми сміливо подолали».

«Найважче було працювати у Циблях, це якраз був день коли була найнижча температура – мінус 26. І вітрюган серйозний був. Для кліпу, так ніби й нічого, однак замерзли сильно, – зізнається Горовий. – Але розуміючи те, в яких умовах лишилися стояти побратими, протидіючи злочинному режиму, то ці мороз і вітер здавалися легкою дитячою забавкою. Ну і, звісно, з дітьми сподобалося працювати. І Вовка і Аня смішнючі і дуже талановиті. Про Олену Фесуненко я взагалі мовчу – профі є профі. Наскільки вдалося все – судити не мені, а глядачам».

«АнтитілА» разом з усім Українським народом вшановують світлу пам’ять загиблих Героїв і у зв’язку з цим скасовують і переносять на інші дати ряд виступів. Усі квитки залишаються дійсними, змінюються лише дати концертів. Список міст, в яких змінились дати виступів: Рівне 6.03, Калуш 7.03, Чернівці 11.03, Івано-Франківськ 12.03 , та Луцьк відмінено. Далі тур продовжуватиметься за графіком.

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 48 просмотров

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua