Регистрация

'АнтитілА' презентували клiп на трек 'Як ангели'

25 сентября 2013 - netcher
article4995.jpg

Гурт «АнтитілА» презентував нове вiдео на пісню «Як ангели». Режисером кліпу в черговий раз виступив незмінний друг та товариш музикантiв Олексій Веренчик з Headshot Studio. Ознайомитися з клiпом можна тут.

Ця відеоробота є особливою для хлопців. Що найкраще може передати емоції такої світлої пісні, як не відеоряд з морем, яхтою, сонцем та надзвичайними краєвидами неземної природної краси?

Зйомки нового відео відбувалися в кінці червня в бухті Фіолент, поблизу Севастополя, на справжній величезній парусній яхті «Patara». «АнтитілА» сподіваються, що під час перегляду відео «Як ангели» глядачі зможуть поринути в приємну літню безтурботну атмосферу, недивлячись на те, що насправді відбувається за вікном.

«Пристрасть, кохання і дружба влітку - вони особливі, - говорить вокаліст гурту «АнтитілА» Тарас Тополя. - Ці емоції та переживання залишаються теплими спогадами і гріють нас холодними осінніми і зимовими вечорами. Перевірено - з року в рік стається саме так і музика цих щасливих моментів залишається з нами далі на все життя! «АнтитілА» хочуть, аби під пісню «Як ангели» ви пережили такий шквал літніх емоцій, який здатен був би запалити вогнями узбережжя всіх знайомих людству морів!»

Також добігає логічного кінця студійна роботу гурту над новим альбомом, презентація якого запланована на 29 листопада 2013 р. в київському Caribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4). Окрім презентації самого альбому, буде презентована нова концертна програма «Антитіл», пiд час якої на глядачів чекатиме багато приємних несподіванок».

Источник: music.com.ua

Рейтинг: 0 Голосов: 0 34 просмотра

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua