Регистрация

'Антитіла' презентували новий відеоклип

3 февраля 2014 - netcher
article5553.jpg

Гурт «Антитіла» презентував нове відео на пісню «Їдем Їдем». Матеріал для кліпа знімався впродовж всеукраїнського туру «МОВА», що проходив на початку 2013-го року. Відео планувалося презентувати по закінченню туру, але через технічні проблеми зробити це вдалося тільки тепер.

Кліп «Їдем Їдем» повністю змонтований з ексклюзивних кадрів, які були відзняті учасниками гурту на звичайні побутові фотоапарати, телефони та інші гаджети. Це і переповнені концертні майданчики, безліч приємних посмішок, хоровий спів та синхронні рухи прихильників, шматочки різних міст та вулиць та інше.  Ознайомитися з кліпом можна тут.

За словами музикантів, «Їдем Їдем» - це невеличка замальовка, відео-присвята всім прихильникам гурту «АнтитілА», яка дає змогу згадати приємні моменти минулорічного туру, та підготуватися до нового.

Нагадаємо, великий міжнародний тур «Над полюсами» розпочнеться 9 лютого 2014 р. концертом у Мінську. Зараз відомо 33 міста України, Росії та Білорусі, в які завітають АнтитілА з новою концертною програмою. Окрім нових пісень, відвідувачі концертів туру також зможуть почути всі найкращі музичні здобутки гурту за весь час його існування.

Слідкувати за туром «Над полюсами» та найсвіжішою інформацією гурту АнтитілА можна на офіційному сайті та на офіційних сторінках гурту у соціальних мережах.

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 50 просмотров

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua