Регистрация

'АнтитілА' відкрили офіційний онлайн-магазин

15 мая 2014 - netcher
article5991.jpg

На початку травня відбулося відкриття офіційного онлайн-магазину гурту «АнтитілА», що знаходиться за цим посиланням. Магазин створювався спеціально для всіх шанувальників творчості команди, які тепер матимуть можливість замовити якісну ексклюзивну продукцію з символікою улюбленої групи.

Плани щодо створення магазину виношувалися досить давно, та лише зараз вони змогли реалізуватися. І в першу чергу це стало можливим завдяки ініціативі, що надходила безпосередньо від шанувальників та прихильників «Антитіл» під час спілкування з ними на офіційних ресурсах гурту в Інтернеті та наживо в реальному часі.

Вже зараз в магазині можна придбати ексклюзивну чоловічу та жіночу трикотажну продукцію (футболки, реглани), головні убори, блокноти та чашки з символікою гурту «АнтитілА», а також ліцензійні музичні диски.

Асортимент магазину буде постійно оновлюватися та розширюватися, а єдиним, що залишиться незмінним буде якість товару, а також простота і зручність його замовлення.

«Протягом останніх 2-3х років було дуже багато звернень до гурту стосовно того де і, взагалі, чи можна придбати сувенірну продукцію «Антитіл», - говорить, директор гурту Сергій Вусик. - Прихильники створювали самостійно футболки, блокноти та приходили до нас на концерти. Ми цінуємо і поважаємо нашого слухача, тому, закінчивши основну частину туру «Над полюсами», одразу почали створення фірмового магазину. Досить довго підбирали виробництво для виготовлення продукції, керуючись принципом, що якість товару є найголовнішим. Зупинились на якісних моделях одежі, власноруч розробили макети, обговорюючи ідеї на репетиціях до фінального концерту, та 1-го травня відкрились. Кожна річ та її якість можна порівняти з брендовими речами з якогось бутіка. В майбутньому плануємо запускати турові колекції, та поширювати асортимент із речей,які використовували у кліпах, концертах і т.п.».

А в цей час повним ходом йде підготовка гурту АнтитілА до особливого фінального концерту туру «Над полюсами», що відбудеться 23 травня у столичному концертному залі Sentrum. Планується неймовірне, ексклюзивне шоу зі спеціально запрошеними друзями-музикантами, яке буде також наповнене багатьма сюрпризами та несподіванками.

Адреса клубу Sentrum: вул. Шота Руставелі, 16а. Вартість квитків: фан-зона – 150 грн., балкон – 300, 400, 500 грн. Квитки у продажу в усіх касах міста.

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 49 просмотров

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua