Регистрация

'АнтитілА' завершують запис нового альбому

21 августа 2013 - netcher
article4825.jpg

Поки у більшості українців триває відпускний період, гурт «АнтитілА» з головою поринув у процес запису нового альбому. Повiдомляється, що студійна робота над платiвкою вийшла на фінальну стадію, під час якої основна увага буде приділятися тонкощам аранжування.

Вже відомо, що на новій платівці буде близько 13 пісень. Серед них обов’язково знайдеться місце останнім синглам гурту «Їдем-їдем (Мова)» та «Як ангели». А також, врешті решт, можна буде почути вже добре знайомі та улюблені прихильниками Антитіл з живих виступів, безсумнівно, хітові пісні «Олена» та «Засинай мене».

Щодо назви альбому, то остаточної версії поки що немає, а серед декількох існуючих варіантів саме зараз активно обирається єдиний.

Презентація альбому та нової концертної програми гурту «АнтитілА» відбудеться 29 листопада 2013 року в київському Music Palace (вул. Шота Руставелі, 16-а).

А вже на кінець серпня «АнтитілА» запланували презентувати нове відео на пісню «Як ангели». Кліп знімався в кінці червня поблизу Севастополя на справжній яхті серед неймовірних природних красот. Режиссером вiдео став Олексій Веренчик.

Источник: music.com.ua

Рейтинг: 0 Голосов: 0 52 просмотра

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua