Регистрация

'Бумбокс' презентував бразильський кліп

3 марта 2014 - netcher
article5669.jpg

Український гурт «Бумбокс» презентував відео на російськомовну пісню «Ты Одна», відзняте в Бразилії. Автором кліпа став відомий режисер Віктор Вілкс, який раніше співпрацював із «Кастою», Земфірою, Noize MC, гуртом «Мумій Троль» та ін.

Самих «Бумбокс» у кадрі немає – не помістилися. Проте тут є статуя Христа з Ріо, повна несподіванок та небезпеки подорож до бідних кварталів – фавел, крадіжка автомобіля, несправжнє весілля, велика бразильська дупа, пістолет-кулемет, iPhone та багато-багато музики, записаної в берлінській студії Trixx. Ознайомитися з кліпом можна тут.

«Ми давно хотіли зняти кліп з Віктором Вілісом, і ось нарешті зняли, - говорить вокаліст «Бумбокса» Андрій Хливнюк. – Без музикантів у кадрі, без синхронів, що нам дуже імпонує».

«Треба сказати, що ми спеціально перезаписали пісню «під кліп», - продовжує музикант. -  Поїхали в Германію на гастролі та під час туру встигли попрацювати в берлінській студії Trixx. Це наш перший досвід роботи за кордоном. Я сподіваюсь, він стане успішним і в нас буде можливість повернутися сюди, або в іншу германську студію та записати тут цілий альбом».

Нагадаємо, оригінальна версія пісні «Ты Одна» вийшла на платівці «Термінал Б» восени 2013-го року. Третій в каталозі гурту «електричний» лонгплей містив 11 треків, в тому числі екранізовані раніше «Дитина», «Пєпєл» и «Пiддубний Микола».

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 44 просмотра

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua