Регистрация

'Бумбокс' та O.Torvald записали спільний трек

11 июня 2014 - netcher
article6114.jpg

Відомі українські гурти «Бумбокс» та O.Torvald презентували записаний російською мовою спільний трек «Сочи» - кавер-версію пісні групи «Ляпис Трубецкой». Композиція увійшла до альбому-присвяти «Ляписам» «Lyapis Crew: ТРУбьют».

В 2013 році у менеджменту «Ляписа Трубецького» народилася ідея випустити триб'ют. Ідея знайшла неабиякий відгук в музичній тусовці: записати свої версії відомих пісень колективу зголосилися близько сотні груп - серед яких Noize MC, «Наив», «Баста», «Кирпи чи», «Серебряная Свадьба», «НОМ» та інші. Підсумком проекту стане випуск потрійного «ТРУбьюта» на різних носіях - цифра, CD, фірмовий mp3-плеєр. Реліз першої з трьох частин запланований на липень.

«Бумбокс» отримали запрошення взяти участь в «ТРУбьюті» рік тому. Проте тоді група працювала над альбомом «Термiнал Б», потім відпрацьовувала платівку в турі і, при всьому бажанні, ніяк не могла знайти час для створення своєї версії пісні Ляпісів. І тільки 1 травня 2014 музиканти зустрілися з колегами O.Torvald на студії «Бобіна» і записали відібраний ними трек – «Сочи» з альбому 2001 року «Ляпіса Трубецького» «Юность».

Обов'язки на запису розділили так - O.Torvald грають і співають, Андрій Хливнюк читає і співає, діджей Валік скрейчить. Пізніше виявилося, що сам Сергій Міхалок терпіти не може «Сочи» - тим цікавіше, за словами «Ляпісів», було почути кавер Бумбоксу і O.Torvald, що наповнив пісню новим, актуальним змістом.

Треба зазначити, що «Бумбокс» дійсно значною мірою оновили композицію, дописавши частину тексту і вмонтувавши вірш Ірини Сєдової «Крим» з книги «Я продаюсь».

«Група Ляпіс Трубецкой хотіла кавер-версію від групи «Бумбокс», - говорить Андрій Хливнюк про пісню «Сочи». Група O.Torvald - спільну пісню. Олексій Согомонов (директор «Бумбокса») хотів групу O.Torvald. Андрій Хливнюк хотів бути продюсером. Всі разом хотіли миру в усьому світі. У результаті вийшла версія пісні «Сочи» з віршем Ірини Сєдової «Крим». Всім величезна подяка, вийшло круто».

Прем'єра пісні Бумбокс і О.Torvald «Сочі» відбулася 10 червня в Інтернеті. Протягом тижня її можна буде послухати на радіостанціях України.

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 48 просмотров

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua