Регистрация

'Другу Ріку' залишив музикант-співзасновник

17 февраля 2014 - netcher
article5615.jpg

Український гурт «Друга Ріка» залишився без басиста. Колектив покинув співзасновник Віктор Скуратовський, який працював у складі команди с 1996-го року. Музиканти не коментують причини розриву стосунків, проте наголошують, що відтепер змушені відмовитися від планів випуску другої частини альбому «Metanoia», яку записували разом зі Скуратовським.

«'Друга Ріка' припиняє робочі стосунки з басистом та режисером Віктором Скуратовським, - повідомляють учасники гурту на своїй Facebook-сторінці. – Ми не можемо називати матеріал, над яким працювали раніше, «Metanoia». Відповідно, другої частини альбому з цією назвою без В. Скуратовського не буде. Натомість, ми продовжуємо працювати над новими піснями, які стануть основою нового альбому 'Другої Ріки' та вже найближчим часом презентуємо новий трек. Переконані, що такий крок прискорить темпи роботи над новим матеріалом».

«Хочемо зазначити, що ми не шукаємо заміни на місце басиста і жоден з концертів з цієї причини скасовано не буде, - значиться далі в заяві. - Дякуємо за розуміння, та за те, що залишаєтеся з нами».

Нагадаємо, диск «Metanoia. Part 1» вийшов у 2012-му році і став п’ятим у доробку «Другої Ріки» альбомом з моменту презентації в 2000-му дебютної платівки «Я є».

В 2013-му команда поповнила свою колекцію двома синглами - «Назавжди (НаНаМаНа)» і «Скажи» (feat. Віра Брежнєва).

Віктор Скуратовський наразі є затребуваним кліпмейкером. В його активі – відеокліпи на пісні «Другої Ріки» («Три хвилини», «Денніч», «Догоним! Доженемо!», «Космоzoo», «Дотик», «Ти зі мною? Я здаюсь!», «Незнайомка», «Відчиняй» (feat. Jazzex) ті ін.), рівно як і роботи для Ані Лорак, Альоші, Wassabi etc.

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 56 просмотров

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua