Регистрация

'Країна Мрій' стане по-справжньому 'народною'

29 мая 2014 - netcher
article6058.jpg

Найстарший етнічний фестиваль України «Країна Мрій» стає по-справжньому «народним». Цього року  організаторами фестивалю було прийнято рішення надати можливість всім бажаючим долучитися та вплинути на організацію фестивалю – через акціювання заходу.

Прихильники фестивалю і всі небайдужі до української культури та мистецтв народів світу можуть долучитись до організації фестивалю, придбавши акцію на сайті dreamland.karabas.com. Кожен, хто придбав акцію, отримує можливість приєднатися до голосування, обговорення питань організації фестивалю та прийняття спільних рішень. Крім того, акціонер «Країни Мрій» зможе отримати певні послуги або сувенірну продукцію, які зараз коштують дешевше, аніж будуть коштувати під час фестивалю. Деякі акціонери (що внесли найбільшу пожертву) навіть матимуть право формувати програму фестивалю.

Організатори заходу пропонують на вибір 12 різних унікальних акцій - від добровільного внеску, що надає просте Посвідчення Мрійника, до VIP-посвідчень, що дозволяють увійти до креативної ради фестивалю, отримавши статус «Спів організатор».

Проект «Країна Мрій разом» надає можливість організаторам фестивалю не лише зібрати необхідні кошти на його організацію, а й отримати більше незалежності та шансів реалізувати нові креативні рішення та вивести подію на новий рівень. За результатами проекту організатори планують зібрати 1 мільйон гривень.

«Шановні Мрійники! – звертається до глядачів співзасновник фестивалю Олег Скрипка. - Саме наша із вами вромада створить фестиваль. Саме ваша думка буде вирішальною у багатьох питаннях. Для нас дуже важливі ваші переконання, ваші інтереси та смаки, бо ми Спільнота. І ми не просто мріємо, а втілюємо Мрії у життя. Разом. У «Країні Мрій». Що таке посвідчення Мрійника? Цей документ засвідчує те, що саме Ви не просто фантазер, а справжня людина, що вміє втілювати мрії у життя. Моє посвідчення мрійника діє вже 11 років і повірте, що це моя найбільша інвестиція у наше майбутнє. Робимо «Країну Мрій» разом!».

Проект «Країна Мрій разом» стане першим українським досвідом по збору коштів громади на організацію мистецького фестивалю та долучення до прийняття рішень спільноти, яка впливає на його контент. Долучитися до справи можна тут.

Присоединяйтесь к @music на Facebook

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 44 просмотра

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua