Регистрация

'Океан Ельзи' відіграє сім ювілейних концертів

15 мая 2014 - netcher
article5995.jpg

Гурт «Океан Ельзи» оголосив повний розклад виступів у рамках свого ювілейного туру «20 років разом!». Музиканти відсвяткують цю важливу дату сімома концертами в шести найбільших містах України – Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську, Одесі та Донецьку. Причому в останньому на вимогу прихильників рокері відіграють аж двічі.

Тур розпочнеться у Донецьку двома виступами на Арені «Дружба». Раніше було оголошено про концерт 24 травня та, зважаючи на ажіотаж навколо події, вирішено провести додатковий концерт 23 травня.

Далі щосуботи концерти відбуватимуться у Львові (31 травня, стадіон «Арена-Львів»), Дніпропетровську (7 червня, стадіон «Метеор»), Харкові (14 червня, стадіон «Металіст»), та Києві (21 червня, НСК «Олімпійський»). Фінальний концерт пройде в Одесі 28 червня на стадіоні «Чорноморець»

«У ці непрості часи нам вкрай важливо бути разом. Ми б хотіли, аби творчі свята з нагоди 20-ліття групи стали своєрідним підсумком не тільки для нас, а й для покоління, яке виросло за ці два десятки років», - говорить лідер «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук.

Що стосується деталей проведення концертів, то на сьогодні вже відомо, що участь у київському концерті 21 червня візьмуть музиканти першого складу групи – Павло Гудімов, Юрій Хусточка та Дмитро Шуров. Також варто очікувати на виступ спеціального гостя, ім’я якого поки не розголошується, – проте відомо, що з групою його пов’язують давні дружні стосунки.

Квитки на концерти ювілейного туру «ОЕ» можна придбати на сайті kasa.in.ua та у касах міст, в яких проводитимуться виступи.

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 55 просмотров

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua