Регистрация

'Рок-Сiч' перетвориться на Rock’n’Sich i стане мiжнародним

16 октября 2012 - netcher
article3133.jpg

Керманич знаного фестивалю «Рок-Сiч» Олег Скрипка презентував новий формат музичного саміта. 12 жовтня в Києві відбулася спільна прес-конференція фронтмена «ВВ» та голови КМДА Олександра Попова, на якій було презентовано концепцію нового міжнародного фестивалю «Rock’n’Sich».

Як повідомив Олег Скрипка, Rock’n’Sich – 2013 буде спільним українсько-шведським проектом, який поєднає у собі якісну українську та шведську рок-музику, козацькі забави, розваги у стилі вікінгів, змагання з екстремальних видів спорту, лицарські турніри, байк-парад та змагання з автотюнінгу. Фестиваль матиме одразу сім майданчиків, у тому числі дві сцени, збудовані безпосередньо на Дніпрі у вигляді козацьких чайок.

«Я вирішив модернізувати «Рок-січ», бо раніше це був суто український рок і відчувалося, що треба відкривати кордони, робити фестиваль інтернаціональним, – розповідає співак. – В мене виникла ідея, що можна зробити такий братерський, дружній фестиваль Rock’n’Sich, який кожного року прийматиме якусь країну, і очевидно, що першими на Трухановому острові потрібно прийняти саме шведів».

Також на прес-конференції було офіційно оголошено конкурс серед столичних молодих скульпторів на кращий проект монументу «шведському уболівальникові», який буде відкрито на Трухановому острові у рамках фестивалю «Rock’n’Sich».

«Цей монумент ми хочемо встановити до Дня Києва наступного року на Трухановому острові – місці, де зафіксовано абсолютний рекорд УЄФА за кількістю вболівальників на території одного фан-кемпінгу, – зазначив голова КМДА Олександр Попов. – Ми відберемо найкращі пропозиції столичних скульпторів, але обрати переможця серед них доручимо Асоціації уболівальників Королівства Швеція, яка обіцяє, що їхня делегація на Rock’n’Sich налічуватиме кілька тисяч шведів».

Стартує фестиваль у травні наступного року і проходитиме під патронатом Київської міської державної адміністрації. Організатор фестивалю – «Країна Мрій».

Источник: music.com.ua

Рейтинг: 0 Голосов: 0 97 просмотров

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua