Регистрация

'Скрябін' випускає ювілейну платівку

10 февраля 2014 - netcher
article5580.jpg

4 квітня в київському клубі Stereo Plaza відбудеться концерт-презентація нового студійного альбому гурту «Скрябін». 25-та номерна платівка, що вийде в 25-ту річницю створення команди, отримала логічну назву «25».

На прохання власних фанів «Скрябін» тримає в секреті пісні з нового альбому. Вперше почути їх – та й придбати сам альбом – можна буде саме під час виступу в Stereo Plaza та на концертах всеукраїнського туру на підтримку релізу.

У Києві музиканти гратимуть старі й нові пісні, а також виконають треки, які ніколи не грали, або грали дуже давно. До концерту створюється й спеціальний відеоряд – цим піклується режисер Нікіта Родчинський, який традиційно займається відеороботами групи.

«Скрябін» вже 25 років на сцені, проте присвячувати концерт саме ювілею групи музиканти не прагнуть. «Ми не гратимемо ювілейних концертів, бо я не можу собі уявити ювілейного концерту Елтона Джона, присвяченого 50-літтю його творчості, - говорить лідер гурту Андрій Кузьменко. – На афіші й обкладинці альбому число «25» зібрано з фотографій фанів групи, які всі роки підтримували нас. Альбом названо саме так, бо пісні дуже різні, нереально виділити головну думку й винести в заловок. Тому просто «25».

В ході концерта-презентації також заплановано представити нову книгу Андрія Кузьменко – «Я, Паштет і армія».

Адреса клубу Stereo Plaza - пр-т Червонозоряний, 119. Початок концерту – 20-00. Вартість квитків – від 160 грн. Замовлення квитків за тел. (044) 222 80 40 або на сайті агенції Parter.Ua.

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 82 просмотра

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua