Регистрация

'Воплі Відоплясова' запрошують фенів знятися в новому кліпі

31 июля 2012 - netcher
article2288.jpg

«Воплі Відоплясова» готуються до зйомок кліпу на свою нову пісню «Чудовий світ». Написану цього року та й досі ще неопубліковану композицію чули лише найвідданіші фани, які не пропускають жодного концерту «ВВ». Зйомки ролика відбудуться наприкінці літа в Запоріжжі.

Музику до «Чудового світу» написав гітарист Євген Рогачевський у співавторстві з Олегом Скрипкою, якому у свою чергу належить текст. Кіноверсію нової пісні буде знято у стилістиці «хіпі» – популярної молодіжної субкультури 60-70-х років, яка декларує ідеї єдності, миру та кохання. Режисером-постановником нової роботи традиційно виступить Олег Скрипка.

«Свого часу позитивна енергія «дітей квітів» врівноважила неспокійний та знервований світ, який стояв тоді на порозі третьої світової війни. Відомо, що час рухається по спіралі, і слоган «Кохайтесь – не воюйте!» сьогодні знов стає актуальним, як ніколи, – розмірковує співак. – Та й місце для зйомки було обрано не випадково, адже Запорізька Січ була фактично першою анархічною комуною, яка існувала на принципах рівності, братерства, відмови від приватної власності. Думаю, кожний справжній хіпан може вважати себе прямим духовним нащадком українських козаків. До того ж, не слід забувати, що практично вся художня естетика хіпі базувалась на ексцентричних фантазіях іншого нашого земляка – стропківського лемка Андрія Андрійовича Варголи, більше відомого як Енді Уорхол».

Для участі у зйомках кліпу «ВВ» запрошують стильних та життєрадісних молодих людей, які вміють співати, танцювати, мають хіпанське вбрання та щиро люблять цей чудовий світ! Будь ласка, надсилайте свої фотографії на адресу dodidreams@gmail.com. Відбір триватиме до 12 серпня.

Источник: music.com.ua

Рейтинг: 0 Голосов: 0 87 просмотров

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua