Регистрация

65daysofstatic вiдвiдають столицю України

23 августа 2012 - netcher
article2519.jpg

13 вересня у Києві пройде фестиваль сучасної інструментальної музики ASTRAL 3, хедлайнерами якого стануть зiрки європейського пост-року 65daysofstatic та Maybeshewill (Велика Британія). Захiд вiдбудеться за пiдтримки агенцiї Flowers Blossomin The Space (Booking Agency) i AZH Promo.

Участниками фестиваля також стануть вiдомi представники експериментальної сцени Alcest (Франція) і відкриття весняного ASTRAL 2 - рязанівці I Am Waiting For Your Last Summer.

Історія фестивалю ASTRAL 3 почалася рівно рік тому на сцені клубу Milk з виступів відомих британських math-рокерів Maybeshewill, іспанців Exxasens та локальної підтримки в особі проектів nobody.one i The Best Pessimist. З того часу пройшло всього 12 місяців, а фестиваль вийшов на якісно новий рівень, розширивши свою географію на сусуднi країни: цього року вiдразу пiсля Києва вiн пройде у Санкт-Петербурзі та Москві.

Наразі ASTRAL проводиться два рази на рік - навесні та восени. Фестиваль претендує на звання найбільшого за масштабом серед заходів у жанрах post-rock, space rock, experimental, ambient, instrumental, math rock, soundtrack, post-progressive, post-metal, sludge, shoegaze та суміжних з ними напрямків.
 
Учасники київського ASTRAL 3 вийдуть на сцену з повноцінними сетами у супроводі захоплюючих відео-проекцій. Місце проведення фестиваля: клуб Bingo, пр.-т Перемоги 112.

Источник: music.com.ua

Рейтинг: 0 Голосов: 0 61 просмотр

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua