Регистрация

Андрій Хливнюк: 'Я такий же екстреміст'

4 февраля 2014 - netcher
article5559.jpg

Вокаліст «Бумбокс» Андрій Хливнюк став одним з не багатьох українських музикантів, які чітко визначили свою позицію щодо нинішніх подій в Україні та донесли її до всіх прихильників гурту. Андрій записав і виклав в Інтернет відео, в якому звернувся до «перевертнів у погонах», «бандитів з мандатами» та «брехунів на радіо та телебаченні».

«Добрий день, мене звати Андрій Хливнюк, я музикант із Києва, - такими словами починає своє звернення учасник «Бумбокс». - Протягом останніх двох місяців систематично порушувались конституційні права мене як громадянина цієї країни. І люди, які вийшли чесно, відкрито сказати «ні» цьому свавіллю, цьому беззаконню і неправді, були названі врешті решт екстремістами».

«Їх викрадають, їх катують якісь покидьки, якісь ... у мене немає слів на те, щоб назвати і дати якусь оцінку тим людям, які виконують і дають накази катувати моїх знайомих, друзів, просто співвітчизників, - продовжує Хливнюк. - Всі ви – перевертні в погонах, всі ви бандити з мандатами і ви брехуни, відверті пропагандисти. Ті, хто роблять з чорного біле на радіо і телебаченні, називаючи нас екстремістами».

«Знаєте, якщо ви десь почуєте мою музику, знайте, що людина, що її записала, вас зневажає. Я такий же екстреміст як і вони, якщо ви так нас називаєте. До побачення», - завершує музикант свою промову.

Нагадаємо, що «Бумбокс» є авторами напівпідпільного хіта «Бобик», щодо якого мали певні претензії з боку української міліції наприкінці 2000-х.

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 38 просмотров

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua