Регистрация

Bahroma працює над новою платівкою

1 июля 2014 - netcher
article6195.jpg

Український гурт Bahroma розпочав роботу над новим повноформатним альбомом, повідомляє Golos.Ua. Музиканти пишуть свою другу платівку в студії на кіностудії Довженка разом із клавішником гурту «Океан Ельзи» Мілошем Єлічем, який виступає саундпродюсером запису.

Мілош Єліч - досвідчений та дуже затребуваний фахівець, співпродюсер музичного матеріалу «Океан Ельзи» і «Брюссель», музики для Джамали та альбому Сергія Бабкіна. З Bahroma музикант знайомий вже 5 років, допомагав зовсім молодому тоді гурту з піснею «Чи надовго».

«Нещодавно ми їхали з родиною в авто: дружина, син і дочка почули пісню Bahroma на радіо, разом прийняли рішення подзвонити Ромі (Роман Бахарєв - фронтмену гурту, - прим. ред.) і сказати, що пісня дуже хороша, - розповідає Мілош. - Рома запросив нас на найближчий концерт - так і склалася наша нова співпраця».

«За настроєм і звуком новий альбом Bahroma відрізнятиметься від минулого, адже творчість - це завжди експресія того, що ми проживаємо. Ми стали іншими, студії стали іншими. Залишиться почерк Bahroma», але це буде новий етап для гурту, щабель нагору», - зазначує продюсер.

«З Мілошем працювати дуже комфортно, ми абсолютно точно на одній хвилі - часом навіть пояснюватися словами не доводиться. Записали вже 2 нових пісні, одна танцювальна, друга більш серйозна та лірична, реліз однієї з них запланований восени», - говорить в свою чергу Бахарєв.

Свою нову платівку музиканти Bahroma планують презентувати 14 лютого 2015 року - рівно через рік після першого релізу дебютного альбому. Передуватимуть йому один чи декілька синглів – про що музиканти повідомлять додатково.

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 45 просмотров

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua