Регистрация

На вихідних у Києві пройде 'Країна Мрій'

4 июля 2014 - netcher
article6209.jpg

Традиційно на Купальські свята в Києві пройде найстарший етнічний фестиваль України «Країна Мрій». Цього року головні дійства проходитимуть у столичному парку «Феофанія» 5 та 6 липня.  

Гостями 11-го Міжнародного фестивалю «Країна Мрій» стануть гурт з Нігерії Toumast, відомий індійсько-британський проект Kissmet, серби Earth Wheel Sky Band, українці «Перкалаба» та «The Вйо», поляки Miazsz та білоруси «Серебряная Свадьба».

Засновник і куратор фестивалю Олег Скрипка представить слухачам французьку програму із джаз-кабаре «Забава». Також на відвідувачів «Країни Мрій» очікує сюрприз від гурту «Бумбокс» та Романа Гриньківа. Більше детальну інформацію можна отримати на сайті фестивалю.

Нагадаємо, цього року  організаторами фестивалю було прийнято рішення надати можливість всім бажаючим долучитися та вплинути на організацію фестивалю – через акціювання заходу.

«Тепер все частіше чуємо такі думки, що події в Україні, та і в цілому світі – це не просто загострення старих соціальних, політичних проблем, не тільки агресія однієї країни до іншої. Знавці різних сфер, психологи, політологи, містики, філософи стверджують, ніби зараз відбувається ломка, знищення старого світу і заміна старої моделі суспільства. Все це стає не життєздатним, і для того, щоб вижити в наші буремні часи, нам потрібно запропонувати нову модель, – говорить Олег Скрипка. – Ми надаємо ідею, формуємо ідеологію, яка може захопити багатьох, запрошуємо до співучасті всіх, хто має активний і конструктивний підхід, – і якимось дивним чином починають жити суспільство, сам фестиваль. Я вважаю, що в наші складні часи треба продовжувати робити свою справу, і робити її якнайкраще. Те, що буде гармонійним у культурному і духовному сенсі, те й буде актуальним та ефективним, буде працювати на нашу спільну перемогу».

Прихильники фестивалю і всі небайдужі до української культури та мистецтв народів світу ще мають можливість підтримати фестиваль, придбавши акцію на сайті dreamland.karabas.com.

Кожен акціонер «Країни Мрій» зможе отримати певні послуги або сувенірну продукцію за ціною дешевшою, ніж під час фестивалю. Найбільші акціонери, що приєдналися до акції заздалегідь, отримали право увійти до креативної ради фестивалю та формувати його програму.

Проект став першим українським досвідом по збору коштів громади на організацію мистецького фестивалю та долучення до прийняття рішень спільноти.

На фото: «Серебряная Свадьба»

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 41 просмотр

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua