Регистрация

O.Torvald видає нову платівку

23 сентября 2014 - netcher
article6531.jpg

Гурт O.Torvald завершив роботу над новим, третім в своїй дискографії альбомом. Платівка за назвою «Ти Є» записувалася в Києві на студії «Бобіна» в період з червня по вересень 2014-го року. Альбом міститиме 11 пісень, не рахуючи Intro и Outro, традиційних для альбомів O.Torvald.

O.Torvald працювали над альбомом під керівництвом Андрія Хливнюка (Бумбокс), який виступив саундпродюсером.

«Для всього гурту цей альбом був експериментом. Який, до речі, ще не закінчено, - говорить фронтмен O.Torvald Євген Галич. - Ми прийшли на студію "Бобіна" - у нас не було жодної готової пісні. Ми грали на студії, розвивали уривки фраз, ганяли рифи по колу, і одразу записували те, що вийшло. Ми приїжджали на репетиційну базу, репетирували з 11.00 до 13.00 і відразу їхали на студію, де нас чекав Андрій Хливнюк. Андрій різав те, що ми робили. Втручався в тексти, в аранжування - прийняти це було непросто. В результаті Андрій почув нас, ми - його, і мені дуже подобається те, що вийшло. На студії ми до ночі писалися. Репетиція-студія-дім-сон. І так по колу. Чотири місяці. Первісна концепція альбому до кінця запису змінилася кардинально. І мені це дуже подобається. Сподобається і вам».

Найближчим часом будуть опубліковані трек-лист, обкладинка альбому «Ти Є» авторства DJ Polarnik і розклад грудневого туру O.Torvald на підтримку платівки.

Нагадаємо, «Ти Є» стане послідовником роботи 2012-го року «Примат».

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 43 просмотра

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua