Регистрация

O.Torvald вiдiграють великий концерт у Києвi

13 декабря 2013 - netcher
article5388.jpg

Гурт O.Torvald вiдiграє великий сольний концерт в Києві. Двогодинне рок-шоу вiд Женi Галича и Ко вiдбудеться 15 грудня у столичному клубi «Юнiсть» (вул. Артема 37- 41).

Концерт, присвячений перевиданню альбомів «Примат», «Використовуй нас», «Акустичний» та «В Тобі», стане підсумком роботи колективу за останні 2 роки. Одразу після київського шоу команда планує призупинити концертну діяльність щонайменше на кілька місяців, можливо й на цілий рік. Термін відпустки залежить від того, як скоро музикантам вдасться записати новий альбом.

Під час великого шоу O.Torvald шоу в новому клубі «Юнiсть», окрім добре відомих публіці композицій,  музиканти  презентують нові пісні й неcподівані дуети з українськими музикантами. До того ж саме під час концерту вперше можна буде придбати свіжі, офіційно перевидані платівки O.Torvald.  На фанів чекають одразу три  платівки: два окремих видання – альбоми «Примат» та « В Тобі», а також альбом «Використовуй нас» в купі з Акустикою та DVD з кліпами та лайвами  O.Torvald.

«Події в країні забрали всі мої емоції, тому важко зараз повернутися до роботи, - пояснює лiдер групи Женя Галич. - Проте саме цей   концерт -  подія, до якої ми з командою готувалися півроку, це важливий підсумок нашої наполегливої праці.  Тож в будь якому випадку 15 грудня - ми на сцені».

Початок шоу в клубі «Юнiсть» - о 19-00.

Присоединяйтесь к @music на Facebook

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 51 просмотр

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua