Регистрация

Олег Скрипка відхрестився від Валерії

10 июля 2014 - netcher
article6234.jpg

Лідер гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка був змушений зробити офіційну заяву щодо розповсюдженої в мережі інформації про участь у концерті російської співачки Валерії, який має відбутися у Лондоні наприкінці жовтня цього року.

Валерія відома своєю безперечною підтримкою політики президента Росії Путіна, тож прихильникам «ВВ» присутність Скрипки на такому концерті здалася, м’яко кажучи, недоречною. Деякі навіть звинуватили музиканта в лицемірстві та непатріотизмі.

Сам рокер виправдовується тим, що давав згоду на співпрацю іще задовго до подій на Майдані та анексії Криму. Але з того часу все настільки кардинально змінилося, що наразі він не має морального та етичного права виступати на такому шоу.

І попри те, що на афіші вказане його їм’я (разом із Йосипом Кобзоном, Валерієм Меладзе та Стасом П’эхою), Олег Скрипка офіційно заявляє, що не братиме участь в концерті Валерії.

«Зараз і Україні йде війна. І війна йде не тільки на території нашої багатостраждальної країні, а йде в головах людей. Я дуже втомлений тим, що є багато чуток, багато дезінформації про мене й моїх друзів особисто. Я хочу сказати, що не їду виступати з Валерією ні в який Крим, ні в яку Англію. Я - за Україну, я - за єдину Україну, і я їду в Суїзівку співати українських пісень. Слава Україні!» - заявив музикант в своєму зверненні (дивитися тут).

Наразі Скрипка та музиканти «ВВ» віддають перевагу виступам перед бійцями ЗСУ і Нацгвардії, намагаючись підняти їх дух патріотичними піснями. Нещодавно артист відіграв концерт перед десантниками з 25-ї повітрянодесантної бригади на пошану їх друзів, що загинули у збитому під Луганськом літаку ІЛ-76.

«Я вдячний долі за нагоду грати для українських солдат, - відзначив Скрипка. - Це непростий виступ. Воїни прийшли на концерт і дякували нам за музику, а я бачив в очах їх свіжі події. Та грали ми саме для того, щоб спробувати знову відновити смак до життя».

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 77 просмотров

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua