Регистрация

Руслана в Румунії агітувала за Україну і мир

1 июля 2014 - netcher
article6191.jpg

25 червня українська співачка Руслана виступила на одному з найбільших фестивалів у Румунії, який проходив у місті Яси - International Educational Festival. Разом з Русланою на фестивалі виступали і інші зірки «Євробачення» - зокрема, Олександр Рибак.

Свій майже півторагодинний виступ Руслана присвятила Україні, агітуючи за мир і спокій. Місцева публіка на знак підтримки України прийшла на концерт з жовто-блакитними українськими прапорами.

«Я тримаю у руках прапор моєї країни. Моя країна у моєму серці. Ми просто хочемо Миру на своїй землі. Ми ніколи не здамося! ніколи!» - цими словами почала Руслана свій виступ. Також співачка зазначила, що для українців після слів «мама», «тато», «сестра», «брат» і «любов», наступне найголовніше слово – «Україна».

Останню пісню свого виступу «Це - Ей-форі-Я», яка була заключною на концерті, Руслана присвятила всім загиблим на Сході українцям.

Також співачка наголосила, що весь свій гонорар за виступ вона передає на потреби людей, вимушених мігрувати через окупацію та тероризм на Сході України.

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 52 просмотра

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua