Регистрация

С.К.А.Й. презентує нову акустичну програму

25 февраля 2013 - netcher
article4109.jpg

Музиканти гурту С.К.А.Й. після довгої плідної праці в студії раді представити шанувальникам зовсім нову програму та презентувати її напередодні Міжнародного жіночого дня. Почути команду в акустицi можна буде 7-го березня у київському Crystal Hall.

Нова акустична програма С.К.А.Й. – це не стандартний і несподіваний погляд на відомі композиції гурту. Програма унікальна своєю кількістю імпровізаційних та сольних моментів. В ній достатньо як ритмічних, так і повільних пісень.

«Щоб розширити звукові рамки, ми запросили сесійних музикантів (саксофон, флейта, перкусія), а також суттєво змінили аранжування. Ми побачили наші старі та нові пісні абсолютно під новим, іншим кутом», – говорить Олег Собчук, фронтмен гурту С.К.А.Й.

Презентація програми пройде в два етапи. На початку березня відбудуться зйомки передачі «TVIЙ ФОРМАТ» ексклюзивно для каналу М1, пiсля чого акустичну  програму можна буде почути, і побачити, у київському Crystal Hall.

Крім нової акустичної програми, наразi гурт працює над записом нового студійного альбому і готується до зйомки наступного відео, вихід якого планується на весну.

Источник: music.com.ua

Рейтинг: 0 Голосов: 0 98 просмотров

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua