Регистрация

С.К.А.Й. презентували нове вiдео

30 ноября 2012 - netcher
article3644.jpg

Наприкiнцi листопада гурт С.К.А.Й. презентував нове вiдео на пiсню «Небезпечна», що стане першим синглом з майбутнього четвертого альбому колектива. Ознайомитися з клiпом можна тут.

Зйомки вiдео проходили в самому центрі Києва, в унікальному будинку XIX століття, який являє собою справжній архітектурний шедевр та носить назву «Замок барона». Знімальним процесом керував режисер Максим Стецков.

В основі кліпу лежить історія про сучасних Бонні та Клайда, які заради своєї мрії та кохання готові піти на будь-який злочин. Й хоча вони розуміють, що надія на вдалий кінець досить таки примарна, але вони вирішують ризикнути…

«Чому ми вирішили обрати саме пісню «Небезпечна» нашим першим синглом нового альбому? В першу чергу – вона нам дуже подобається! – говорить вокаліст гурту Олег Собчук. - Також вона уособлює новий напрямок музичного розвитку гурту С.К.А.Й. Вона є концептуально інакшою та суттєво відрізняється від всього того, що ми робили раніше. І ця відмінність абсолютно в усьому – в тексті, в музиці, в вокальній подачі. Ця пісня неймовірно драйвова та по-справжньому рок-н-рольна, і ми сподіваємося, що вона займе гідне місце в нашому творчому доробку та сподобається всім шанувальникам нашої творчості».

Що стосується нової платiвки С.К.А.Й., то вона має вийти наступного року.

Источник: music.com.ua

Рейтинг: 0 Голосов: 0 70 просмотров

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua