Регистрация

С.К.А.Й. зустрінуться із студентами

28 апреля 2014 - netcher
article5923.jpg

Гурт С.К.А.Й. виклав у мережу новий ремікс на пісню «Край Неба» від Xsonatix & Dima Positive на знак завершення першої частини весняного туру на підтримку нової платівки з тією ж назвою. Ознайомитися з цією версією трека можна тут.

Нагадаємо, що музиканти вже представили «Край неба» в Донецьку, Одесі, Полтаві, Харкові,  Чернівцях та Івано-Франковську. Великий сольний концерт у Києві  рамках туру відбудеться 16 травня в клубі «Юність».

А вже 29 квітня учасники С.К.А.Й зустрінуться та поспілкуються зі своїми прихильниками в Національному авіаційному університеті (взяти участь у зустрічі можуть не тільки студенти НАУ).

Тема спілкування: «Об'єднуюча роль творчості: українські реалії». Зустріч буде присвячена обговоренню актуальних тем сьогодення. Кожен присутній зможе задати питання артистам. Після зустрічі всі бажаючі можуть сфотографуватися з гуртом СКАЙ та отримати автографи. Початок о 15:00. Детальніша інформація – тут.

Альбом «Край неба», дата реліза та перелік пісень якого наразі тримаються у секреті, стане четвертою платівкою в історії гурту.

Не так давно С.К.А.Й за підтримки своїх прихильників зняли відеокліп на пісню «Ми разом – Мы вместе!», присвячений темі об’єднання України. Кліп було створено на основі флешмобу, зініцийованого фронтменом команди Олегом Собчуком. В акції взяли участь сотні жителів України з десятків міст, містечок та селищ.

Ця подія не пройшла повз уваги не тільки українських, а й світових інформаційних агентств – наприклад, сюжет про це подала агенція CNN.

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 58 просмотров

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua