Регистрация

Студенти закликають Вакарчука балотуватися на пост президента

24 марта 2014 - netcher
article5764.jpg

Студенти звернулись до вокаліста «Океана Ельзи» Святослава Вакарчука із закликом висунути свою кандидатуру на пост Президента України. Наприкінці минулого тижня слухачі Запорізького національного університету (ЗНУ), приєднуючись до ініціативи своїх колег із Київського політехнічного інституту (НТУУ), опублікували відкритого листа із закликом до музиканта балотуватися на пост голови країни.

«Ми, студенти факультету журналістики Запорізького національного університету, приєднуючись до громади Київського політехнічного інституту та висловлюючи позицію запорізької молоді, закликаємо Вас висунути свою кандидатуру на пост Президента України.
Ми, молодь, усвідомлюємо багатство культурного потенціалу власної нації та пишаємося тими здобутками, які лишили нам нащадки. Проте весь національно-культурний арсенал має реалізовуватися з зацікавленим у справі рушієм.
Ми виказуємо Вам моральну довіру й сподіваємося, що Ваша толерантна позиція й незаплямована репутація допоможуть створити в Україні нову генерацію соціально відповідальних політиків, які дбатимуть про суспільство й духовне здоров’я нації.
Ви – зразок людини з твердими переконаннями, моральними цінностями йвисоким інтелектом. Крім того, ми віримо, що Ви дійсно працюватимете на благо України й зможете зібрати потужну команду однодумців, які допоможуть в розбудові української ідеї та державності.
Ви – духовний лідер, який творчістю і всіма власними вчинками не перший рік об’єднує громадян із різними життєвими поглядами й який вірить у появу українського демократичного суспільства.
Ми віримо в Вашу щирість!
Слава Україні!» - зазначено у зверненні, що опубліковане на Незалежному студентському порталі Запоріжжя «Пороги».

Нагадаємо, деякий час тому Святослав Вакарчук, який активно підтримував революційний київський Майдан і виступав на підтримку єдності і цілісності країни, провів серію виступів перед студентами в ряді міст Центральної та Східної України.

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 59 просмотров

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua