Регистрация

ТНМК презентували трек пам'яті Небесної Сотні

2 апреля 2014 - netcher
article5817.jpg

Гурт «Танок на майдані Конго» презентував концертне відео «Там, де ти тепер», присвячене Небесній Сотні и пам'яті «тих, хто йшов до кінця за власні переконання». Запис трека відбувся в ході виступу команди у київському театрі ім. Франка разом з Молодіжним академічним симфонічним оркестром «Слобожанський» 3 жовтня 2013-го року.

«Там, де ти тепер» - один із треків спільної програми «Симфонічний хіп-хоп», написаний саме для даного проекту.

«Ця пісня – звернення до тих, кого нема з нами, - говорить Фагот. - І після трагічних подій, що сталися в Україні останнім часом, ми зрозуміли, що хочемо присвятити її загиблим під час протестів».

«Ми присвячуємо цю пісню Небесній Сотні і всім, кого не вистачає, - продовжує Фоззі. - Ще побачимось. І станцюємо разом».

Зйомками відео займалась студія St.Mutant: Юрій Семенюк, Олексій Гуз, Сергій Клепач, Юрій Бакун, Ігор Мадиєвський, Євген Креденцер, Слава Цветков, Каріна Шайдулатова. Монтаж - Олексій Гуз, Сергій Клепач, Віктор Прідувалов.

Довідка: Харківський Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський» створений в 1993 році на базі Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського. «Слобожанський» є першим і єдиним в Україні професійним молодіжним симфонічним оркестром. 1994 року на Європейському Музичному Фестивалі в Копенгагені (Данія) оркестр було визнано «Кращим молодіжним симфонічним оркестром Європи».

Презентація програми «Симфонічний хіп-хоп» відбулася 29 березня 2013-го у Харкові.

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 54 просмотра

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua