Регистрация

ТНМК запрошує на свій день народження

30 мая 2014 - netcher
article6063.jpg

Гурт «Танок на Майдані Конго» відіграє традиційний концерт на честь свого дня народження, незважаючи на складну ситуацію в країні, що не навертає на розваги. Виступ відбудеться 14 червня в столичному Зеленому театрі, літній концертний сезон якого відкрився наприкінці квітня.

«За давньою традицією на свій день народження гурт ТНМК грає концерт, - звертаються музиканти до своїх прихильників. - Ми довго думали, чи робити захід цього страшного для України року і вирішили все ж таки зіграти. Бо тільки разом ми зможемо вгамувати той біль, що відчуває зараз кожен, синхронізувавши в такий спосіб відчуття, що життя триває і навколо - добрі люди».

«14 червня Танок на майдані Конґо зіграє спеціальну програму, в якій буде все, що ми відчуваємо на даний історичний момент. Зустрінемось в Зеленому театрі. Слава Україні!».

Початок виступу – о 20-00. Адреса Зеленого театру: Київ, Паркова дорога, 2. Придбати квитки на концерт можна в касі «Карабасу».

Відзначимо, що наразі «Танок на Майдані Конго» працює над новим студійним альбомом і також готується презентувати деякий сюрприз із своєї минулорічної програми «Симфонічний хіп-хоп».

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 48 просмотров

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua