Регистрация

Uлія Лорd презентує нову платiвку

12 ноября 2012 - netcher
article3425.jpg

1 грудня в столичному арт-пабі «Бочка» Uлія Лорd представить київським меломанам свій новий повноформатний студійний альбом «8 Секунд», робота над яким тривала кілька років. В травні виход альбому анонсував заглавний сингл «8 секунд», а нещодавно в ефірі музичних каналів було оприлюднено відео на пісню «Тіло».

«Після тривалих пошуків стало зрозуміло з ким мені вдасться зробити гарний музичний одяг для нового матеріалу. Записували альбом з одним із найкращих київських саунд-продюсерів – Олегом Яшніком. – розповідає Юлія Лорд. – Відбувалося це в резиденції звуку Stasrecords в Москві.  Останнім часом тут втілюють свої задуми Луї Франк, Дмитро Шуров Pianoboy, ‘Бозон Хікса’ Юри Хусточки, Юрій Усачьов. Мастеринг альбому робив американський саунд-продюсер  Scott Llamas на своїй студії в Каліфорнії» - розповідає Юлія Лорд.

Альбом Uлії Лорd «8 секунд» видає рекорд лейбл Lavina Music. Диск буде представлено 1 грудня під час концерту в київському арт-пабі «Бочка». В продажі альбом з’явиться наступного дня. Всі, хто прийдуть на концерт, будуть мати можливисть отримати перші примірники. Пізніше виданий музичний матеріал з’явиться на інтернет-ресурсах співачки.

 Нагадаємо, що Uлія Лорd стала популярною завдяки альбому «Танець Душ». Увагу шанувальників співачка привернула своїми відео роботами на пісню «Танець Душ», «Фото/Брудна як Ангел» - дует з групою «Скрябін» та «Дух Молоді» – кавер-версія на пісню «Smells Like Teen Spirit» групи Nirvana.

Початок виступу: 21-00. Адреса арт-паба «Бочка»: Верхнiй Вал, 22.

Источник: music.com.ua

Рейтинг: 0 Голосов: 0 67 просмотров

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua