Регистрация

В Києві пройде акція 'Не пасуй - голосуй'

21 мая 2014 - netcher
article6027.jpg

У головний виборчий день України – 25 травня – в Києві відбудеться позаполітичний концерт, метою якого є заохочення молодих українців до участі у виборах Президента країни. Концертна акція «Не пасуй – голосуй» пройде ввечері 25 травня в столичному X-park (на території парку Дружби народів).

«Не пасуй – голосуй!» є аналогом американської позапартійної ініціативи «Rock the vote!», яка за 21 рік свого існування стала основним джерелом інформації про вибори для молоді. В різний час в акціях «Rock the vote!» брали участь Мадонна, Крістіна Агілера, Джастін Тімберлейк, Рікі Мартін, Aerosmith та багато інших.

В Україні ініціативу «Не пасуй – голосуй!» підтримують такі відомі гурти, як «ВВ», «Друга ріка», «Скрябін» та «ТІК», які зіграють на спільному концерті 25 травня.

Потрапити на концерт можна буде безкоштовно, але за однієї умови: ви повинні будете підтвердити факт вашої участі в голосуванні. Для цього треба отримати браслет у волонтерів Автомайдану біля вашої виборчої дільниці, або зробити фото на її фоні.

Для інших вартість квитка складатиме 200 грн.

Початок концертної акції – 18-00. Подробиці можна дізнатись на сайті заходу.

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 52 просмотра

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua