Регистрация

Вакарчук i Скрипка зiйдуться в 'Голосi країни'

28 января 2013 - netcher
article3997.jpg

Лідери двох найвідоміших українських рок-гуртів – Олег Скрипка із «ВВ» та Святослав Вакарчук з «Океану Ельзи» - стануть зірковими тренерами третього сезону вокального шоу «Голос країни».

Новий склад суддів-тренерів був оголошений наприкінці січня каналом «1+1». До двох вищезгаданих музикантів в новому сезоні приєднаються відомі співаки Тіна Кароль і Олександр Пономарьов.

«Недивлячись на мое доволі скептичне відношення до телевізійних шоу, про що відомо багатьом, я все ж таки віришив спробувати і прийняти участь, - розповів Вакарчук в інтерв'ю одному з видань. – Сподіваюсь, що мій музичний досвід допоможе зробити перші творчі кроки тим, кого цікавить саме музика, а не слава».

«Якщо в дитячому проекті за кращих вокалістів змагалися естрадні співачки, то в третьому сезоні дорослого «Голосу» швидше за все відбудеться боротьба двох рокерів, - говорить в свою чергу Олег Скрипка. – Мені вже самому цікаво, як будуть розгортатися події, бо ми зі Славком є конкурентами і ми точно будемо битися за одних і тих самих виконавців. Хоча лише від нас обох залежить, наскільки мудро і толерантно ми себе будемо поводити в тій чи іншій ситуації. Впевнений, ми дійдемо згоди …» (Navsi100.com).

За даними пресс-служби телеканала, третій сезон шоу «Голос країни» стартує навеснi цього року.

Приєднуйтесь до @music на Facebook

Источник: music.com.ua

Рейтинг: 0 Голосов: 0 55 просмотров

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua