Регистрация

Зірки музики закликають молодь йти на вибори

22 мая 2014 - netcher
article6034.jpg

Низка зірок української поп- та рок-сцени долучилася до акції по заохоченню української молоді взяти участь у виборах Президента країни та голов міських рад, що пройдуть 25 травня.

«Через низьку явку молоді на виборах протягом багатьох років, політики відносяться до молодіжних питань як до другорядних, - пояснюють організатори акції «Твій голос». -Прийшов час змінити ситуацію і показати, що ми - молодь - стали більш активно голосувати і політикам варто звертати більше уваги до вирішення наших питань. За молоддю майбутнє! Доведемо це політикам!»

До акції приєдналися співачка Руслана, вокалістка гурту Крихітка Каша Сальцова, фронтмен «Тартака» Сашко Положинський, Святослав Вакарчук, лідер групи С.К.А.Й. Олег Собчук, екс-солістка «Алібі» Анна Завальська, Роман Бахарєв («Бахрома»), Валерій Харчишин («Друга ріка») та інші.

«Наші мами, бабусі і дідусі казали, що хочуть для нас кращого майбутнього. Сталося так, що деякі з ним казати неправду, - зокрема, звертається до публіки Каша Сальцова. - Того ми самі маємо голосувати за своє майбутнє, тому що ми самі знаємо, як нам краще і що потрібно зробити для цієї країни, щоб вона стала нашою. Тож я знаю, де я буду 25 травня – я буду на виборчій дільниці. Я голосую щоразу, тому що знаю, що влада – це народ, а народ – це я, і ніхто не зробить для мене те, що я має зробити сама. А ще я хочу сказати вам, що Майдани – це надто дорого, тому що ми втрачаємо не тільки сили та енергію, а й людські життя. І чим краще ми проголосуємо цього разу, і чим більше нас буде – молоді, - тим рідше наші мами і тата будуть переживати за нас, коли будуть ставатися Майдани. Тож заради того щоб не повторювалися трагедії і заради того щоб у нас було краще майбутнє – візьміть відповідальність на себе, прийдіть 25 травня на виборчі дільниці. Молодь має голосувати. Твій голос – твоє майбутнє!».

«У нас мають бути вибори. І я знаю, що багато хто з вас лінується туди йти, тому що вважає, що вам це нецікаво і непотрібно. Запевняю вас, що вам це потрібно! Можливо, ви цього поки не усвідомлюєте, але насправді ви мусити піти на вибори, - підтримує колегу Сашко Положинський. - За кого б ви не голосували, ви мусити проголосувати, тому що якщо це зробите не ви, то це зробить хтось інший за вас. І якщо він зробить не той вибір, що влаштовує вас і захищає ваші інтереси, то ви будете від цього потерпати. Я особисто ходжу на вибори завжди, де б я не був – в нашій країні, в іншій країні – я завжди намагаюся проголосувати, знайти таку можливість, тому що розумію: мій голос вирішує щось для мене, особисто для мене як частини країни, частини народу. Тому й ваш голос теж є важливим. Тому йдіть и голосуйте!».

«Люди, 99% відсотків залежить від нас. Я вам говорю як людина, яка пройшла дуже багато – можна сказати, Крим і Рим, мідні труби і пральну машинку, - тому я вам чесно говорю: не просто треба йти голосувати, а гіпернеобхідно йти голосувати! – говорить, в свою чергу, Руслана. – Я все розумію; я теж, як і ви, розмірковую: хто вони, що вони, звідки вони, що вони зробили, як себе показали, – але за будь-яких обставин я розумію, що в мене немає сьогодні іншого вибору, немає іншого варіанту, як піти 25-го на вибори і поставили свій голос. Все. Твій голос – твоє майбутнє!».

«25 травня вибори президента в Україні. Цього року вони проходять в особливо непростій ситуації. Тому прийти на вибори і проголосувати означає щось більше, чим просто прийти і підтримати того чи іншого політика. Це означає захистити майбутнє країни. Ваша байдужість - це наша слабкість, а ваш голос - це наша сила. Прийдіть на вибори і проголосуйте», - звертається до молоді з тим же закликом Святослав Вакарчук..

З іншими зверненнями можна ознаймитися тут.

Источник: muzhub.net

Рейтинг: 0 Голосов: 0 80 просмотров

© 2012 MuzHub.net

Поддержка: info@muzhub.net. Создание сайта - DesignWebStudio.com.ua